Voják před prvním seskokem: "Co když se mi při seskoku neotevře padák?"
Velitel: "Nevadí, výrobce ho v rámci záruky vymění za nový."
Vojáci si stěžují na kvalitu chleba.
Velitel jim povídá: "Vojáci, kdyby měl tenhle chleba Napoleon, když byl na svém tažení, tak by se olizoval až za ušima."
Vojáci na to: "To je pravda, ale v té době byl ten chleba ještě čerstvý!"
Voják se chystá ke svému prvnímu seskoku ... Transportér
Voják jde na svůj první seskok ... Je dole trampolína?