Za 2. světové války přijde německý voják ke svému veliteli a říká: "Herr leutnant, právě se mi podařilo postřílet 50 Sovětských Střelců."
"Hmm, to je dobré, ale jak jsi poznal, že to jsou Sovětští Střelci?"
"Měli na přilbách napsáno SS!"
Povídá prostitutka vojákovi z povolání: "Ty darebáku! Okamžitě zaplať, já ti kašlu na nějakou pochvalu před nastoupenou jednotkou!"
Poručík velí vojákům ... Budete se plížit po rovné zemi
Velitel říká vojákům: "Vojáci, rozbila se nám tanková vysílačka." ... Rozbitá vysílačka