Proběhl průzkum, co dělají muži po souloži.
20 procent chlapů odpovědělo: "Obrátím se na druhý bok."
10 procent chlapů odpovědělo: "Zapálím si cigaretu."
70 procent chlapů odpovědělo: "Oblíknu se a jdu domů..."
Manželé by chtěli mít děcko, ale nějak se jim to ne a ne podařit. Manžel často jezdí na služební cesty. Jednou se takhle vrátí o den dřív a načape ženu v posteli, pošťák klečí s hlavou v jejím rozkroku. A manžel na něj začne řvát: "Tak já se snažím mít děti a ty mi je sem chodíš žrát?!?!"