Dva dělníci pracují na výškové budově a najednou slyší dole houkat sanitku. První dělník povídá druhému: "To je výkon, není to ani 5 minut, co mi spadlo na ulici kladivo a sanitka už je tady!"
Nově jmenovaný ředitel sedí ve své kanceláři, přehrabuje se papíry na stole, když v tom někdo zaklepe na dveře. Ředitel chce udělat dojem, zvedne sluchátko, pak řekne dále, načež vstoupí řemeslník v montérkách, ředitel přikryje dlaní sluchátko a řekne mu moment, potom do sluchátka říká: "Spolehněte se pane ministře, všechno je zařízené, kdyby byly nějaké problémy, tak zavolejte." Položí telefon a říká:
"Vy byste potřeboval co?"
Řemeslník: "Já jsem Vám přišel zapojit telefon."
Vypnul se mi počítač ... Uživatel a správce sítě