Doktor se ptá pacienta ... Kde jste tak nastydl?
"A ovoce jezte se slupkou. Je to mnohem zdravější," říká lékař. "Mimochodem, jaké ovoce máte nejraději?"
"Kokosové ořechy."
"Pane Nováku," sděluje porodník, "váš syn se narodil předčasně."
"A vy se mu divíte? opáčí otec, "kdo by vydržel s mojí ženou celých devět měsíců?"
Pacient zemřel a lékař citlivě oznamuje tuto skutečnost pozůstalé manželce: "Paní, mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou. Nejdříve tu dobrou. Vysoké horečky vašeho manžela už klesly."