Povídá psychiatr svému pacientovi: "Žijete ve stálém stresu, musíte se odreagovat. Utopte všechny své starosti a bude vám dobře."
Pacient na to nešťastně: "Když já ženu do vody nedostanu."
"Vy jste lékař, pane Horáčku?"
"Ano, pediatr, léčím děti."
"Nu což, každý začíná něčím menším."
Táže se sestra ležícího pacienta: "Mám vám přinést kačenu?"
"Ano," odpoví muž nadšeně, "s knedlíkem a se zelím."
Psychiatr se táže pacienta: "A od které doby vám placení daní činí potěšení?"