Přijde blázen do mototechny a ptá se: "Máte timťona?"
"Ne nemáme."
Takhle se chodí ptát celý týden, až prodavači dojde trpělivost a tak mu řekne: "Jestli přijdeš ještě zítra, tak tě přetáhnu sekerou."
Druhý den přijde blázen znovu a ptá se: "Máte ťekeru?"
"Ne nemáme."
"Máte timťona?"
Přijde žena do blázince a povídá: "Pane doktore, můj muž je blázen, myslí si, že je létající talíř."
Doktor: "Ano, přijďte zítra v devět."
Žena: "A kde máme přistát?"
V půl druhé v noci, příjde blázen k blázinci a začne ze všech sil bušit do vrat a řve: "Otevřete! Já jsem se zbláznil!"
Vyjde vrátný a povídá: "Je půl druhé v noci, vy jste se snad zbláznil!"
Přijde doktor na kontrolu do blázince ... Cesta do Španělska