Přijde blázen do bordelu a ptá se: "Hoooonííííteee taaaaady čůůůůráááááááákyyyyy?"
Bordelmamá: "Ano, jistě."
Blázen: "Tááááák si mněěěěěěě chyťtééééééééé."
Sedí dva blázni na lavičce před zdí a mají baterku.
První říká: "O co, že nevyšplháš po tom světle od baterky."
Druhý říká: "To víš a ty mi ji zhasneš!"
Ředitel blázince jede na dovolenou ... Ať jsou všichni v pořádku
Do blázince přijde na prohlídku jakýsi politik ... Nádech výdech