V ústavu vypráví jeden blázen druhému: "Předevčírem za mnou přišla zřízenkyně, rozepla se a řekla: Vem si mě!, ale já nebyl blbej, vytočil jsem číslo policie a ohlásil jsem jim, že mě tady jedna ženská navádí ke krádeži."
Přijde chlápek k psychiatrovi ... Kůň
Dva blázni se z dvora blázince dívají na duhu a jeden povídá: "Na reklamu peníze mají, ale aby nás něco naučili, to ne!"
Pane doktore, manžel si vzal do hlavy, že je pavouk.