V blázinci na chodbě stojí parta bláznů. Jeden o sobě tvrdí, že je Napoleon Bonaparte.
Druhý na to: "Já jsem posel boží a poslal mě sám Bůh."
Třetí típne cigaretu a říká: "To je nějaká blbost, já sem nikoho neposílal."
Blázen vleče na zádech plnou nůši cihel, potká svého známého, který se ho ptá: "Proč se takhle dřeš? A kam to vůbec neseš?"
"Chci prodat dům, tak nesu vzorek na ukázku."
Jedou blázni autobusem na výlet do Prahy ... Jedeme do Prahy?
Jeden blázen v psychiatrické léčebně trpí oknovou mánií ... Blázen musí rozbít každé okno