Víte, proč chodí chlapi v zimě v oteplovačkách a na hlavě nenosí nic? Potřebují mít to, čím přemýšlí v teple.
"Mami, skočím se trochu pobavit."
"S tou dírou v kalhotech?"
"Ne, s Vlaďkou o patro výš!"
Dva bratři, jeden slepý a druhý jednooký, jdou lesem za babičkou. Jednooký vede slepého. Jdou, jdou a vtom jednooký zakopne, vypíchne si své jediné oko a říká: "Tak jsme došli!"
Druhý bratr: "Ahoj babi!"
Jaký je rozdíl mezi anglickou a sicilskou pojišťovnou ... Anglická a sicilská pojišťovna