Baví se dva:
"Kolik je hodin?"
"Za pět minut."
"Za pět minut kolik?"
"Nevím, mám jen velkou ručičku!"
Rozdíl mezi diplomatem a dámou:
Když diplomat říká ano, myslí snad. Když říká snad, myslí ne. Pokud říká ne, pak to není diplomat.
A dáma? Když říká ne, myslí snad. Když říká snad, myslí ano. Pokud řekne ano, není to dáma.
"Prosím vás, stihnu vlak ve 14:30, když půjdu přes vaši pastvinu?" ptá se turista.
"Ano, a když potkáte mého býka, tak stihnete i ten ve 14:00."
Němý muž přijde do lékárny a chce si koupit kondomy ... V lékárně