Návštěvník Ostatní

Potratil jsem

Jdou dva homosexuálové lesem, jeden z nich najednou musí na velkou, a tak zajde za křoví.
Po chvíli zděšeně volá: "Já nešťastník, potratil jsem. Tady je v tom nožička, ručička..."
Druhý přiběhne, mrkne na to a nahněvaně říká: "Neřvi, ty woe, vykadil ses na žábu!"



2010 Informační portál přináší informace