Stojí homosexuál před zrcadlem a najednou se vzruší. Usměje se a povídá: "Ale jdi ty, vždyť to jsem já."
Hrají dva homosexuálové na schovávanou.
Jeden říká: "Pokud mě najdeš, tak si to rozdáme."
"A co, když tě nenajdu?"
"Neboj, budu za klavírem!"
Jedou dva homosexuálové výtahem a vtom se výtah zasekne.
Jeden říká druhému: "Teď bych vošukal i psa."
Druhý na to: "haf, haf, haf, haf."
Ráno se homosexuál vzbudí ... Barometr