Návštěvník Ostatní a reklama

Pokřtěný syn

Přišel Kohn za rabínem: "Rabíne, malér! Mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl by být z fleku rabínem on se nechal pokřtít!"
Rabín odpovídá: "Kohn, to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já mám taky syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl by být z fleku rabín a nechal se také pokřtít! To nemůžeme tak nechat, jdeme za vrchním rabínem!"
U vrchního rabína svému představému povídají: "Vrchní rabíne, poslouchaj nás, oba máme syny, hlavy otevřený, mohli by být z fleku rabíni a nechali se pokřtít!"
Vrchní rabín na to: "A to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já mám taky syna, kluk chytrej, hlava otevřená, už mohl být dávno rabín a on se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat!"
Vrchní rabín s nimi jde do synagogy a modlí se: "Veliký Adónaj, máme problém. Všichni máme syny, kluci chytří, hlavy otevřené, mohli by být z fleku rabíni a oni se nechali pokřtít!"
Zahřmí a shůry se ozve hlas: "Pánové, tohle vy říkáte ausgerechnet mně?"

Jiné vtipy
Léčivá voda | Spartakiáda | Poslední autobus | Chléb

Externí články:
Eleonora Akvitánská byla královnou a porodila deset dětí, z nichž tři se staly králi. Nad nejmocnějšími evropskými zeměmi vládla rovných šedesát sedm let.2010 Informační portál přináší informace Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů

Mapa webu | Odkazy