Návštěvník Ostatní a reklama

Vtipy o škole 12

Podvod

Přijde student práv ke zkouškám, posadí se a zkoušející mu položí otázku: "Tak nám třeba vysvětlete, co je to podvod."
"Podvod je, když mě teď necháte propadnout."
Profesor vyletí: "Cože?!"
"No ano, podvod je přeci, když zneužijete nevědomosti druhého k tomu, abyste ho poškodil."

Udělám cokoliv

Do profesorova kabinetu přišla na konci úředních hodin mladá slečna ... Udělám cokoliv

Ohlodané stromy

Učitel s žáky prochází lesem poblíž místní říčky. Jsou na přírodovědné naučné procházce. Náhle se pedagog zastaví, ukáže před sebe na ohlodané stromy a ptá se kolem stojících dětí: "Děti, víte, kdo to udělal?"
Žáci sborově odpoví: "To my ne, to ti z béčka!"

Horko v autobusu

Profesor se špatně vyspal. Ptá se prvního studenta: "Jedete autobusem a je hrozné horko, co uděláte?" ... Horko v autobusu

Vtipy o škole 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

2010 Informační portál přináší informace Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů