Návštěvník Ostatní a reklama

Emocionální požadavky ženy

Minulý týden jsme šli s manželkou do postele. Začali jsme se pod dekou navzájem dotýkat a hladit se... Už jsem byl pěkně nadržený a myslel jsem si, že je to oboustranné a že je to jednoznačně nasměrované na sex. Ale přesně v tu chvíli mi manželka povídá: "Poslouchej, já teď nemám žádnou chuť na sex, mám chuť jenom na to, abys mě pořádně obejmul, jasné?"

Odpověděl jsem: "Coooooo?"

Na to mi odpověděla kouzelnými slovíčky: "Ty neumíš prostě a jednoduše zacházet s emocionálními požadavky ženy."

Tak jsem to vzdal: tuhle noc jsem musel usnout bez sexu.

Následující den jsme šli s manželkou do nákupního střediska. Díval jsem se na ni, jak si zkouší troje nádherný, ale drahý šaty. Protože se nemohla rozhodnout, řekl jsem jí, ať si vezme všechny. Nevěřila vlastním uším a motivovaná mým plným porozuměním ihned kula železo, dokud bylo žhavé. "Miláčku, k takovým šatům ale potřebuji nutně nové boty, už vím, jaké by se mi hodily, ale stojí dva a půl tisíce. Řekl jsem jí na to, že má absolutní pravdu a ať si je samozřejmě vezme. Pak jsme šli kolem klenotnictví. Vrazila mi šaty a boty do ruky a zmizela uvnitř. Vyšla s nádherným náramkem posázeným diamanty. Souhlasil jsem a pochválil jí její vytříbený vkus. Kdybyste ji viděli... Byla nadšená, na vrcholu blaha. Nejspíš si myslela, že jsem se asi zbláznil, ale v tom momentě jí to bylo v podstatě jedno. Myslím, že jsem jí mým souhlasem totálně naboural její filozofické schéma. Byla už jak v extázi a snad i sexuálně vzrušená. Lidičky, výraz jejího obličeje byl neuvěřitelný, to byste museli vidět. A v tom okamžiku mi svým nejmilejším úsměvem povídá: "Už jsem spokojená, teď můžeme jít k pokladně!"

Měl jsem co dělat, abych se na místě nezačal smát, když jsem jí odpověděl: "Ne, ne, drahoušku, myslím, že momentálně nemám žádnou chuť na to, abych tyhlety všechny věci kupoval."

Zbledla jako křída a snad ještě trochu víc, když jsem dodal: "Mám chuť jenom na to, abys mě pořádně obejmula." A když začala prskat vzteky, přišel poslední mistrovský kousek: "Ty neumíš prostě a jednoduše zacházet s finančními požadavky muže."

Myslím, že tak do roku 2023 mám utrum...

Jde liška lesem a najednou z křoví slyší cizí jazyky.
Periodická tabulka prvků kterou se děti nenaučili do školy.
Léčivá voda z Vltavy.
Historie číslování verzí programu, opravili jsme všechny nejzávažnější chyby.
Dopis pojišťovně ve kterém klient popisuje, jak k úrazu přišel.
Chléb, nedávno byl bez větší odezvy zveřejněn alarmující článek, který varuje před nebezpečím něj pocházejícím.
Kráva, pes, opice a člověk si rozdělují léta života.
Jak vznikl svět, na začátku všeho bylo slovo.
Voják Josef Švejk otevírá bránu.2010 Informační portál přináší informace Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů

Mapa webu | Odkazy